...u nás ste v dobrých rukách......

Esenciálne oleje pre tehulky a bábätká - prednáška

18.12.2017 23:15

V januári sme si opäť pripravili prednášku o esenciálnych olejoch a ich využití v tehotenstve a pre bábätká. Prednáškou Vás okrem Márie Molnárovej bude sprevádzať aj Silvia Kuzmová.

 

Esenciálne oleje sú prírodné aromatické zložky, získavané z rastlín. Oleje môžu pozdvihovať náladu, upokojiť zmysly, či vyvolať silný emocionálny zážitok. Použitie esenciálnych olejov však ide ďaleko za hranice využitia ich vône. Sú životodarnou krvou rastliny. Majú uzdravujúce účinky a od nepamäti sa využívajú k úspešnej liečbe nespočetného množstva chorôb a zdravotných problémov.

Produkty značky doTERRA sú certifikované a vhodné

pre každú vekovú kategóriu od 0 rokov.

 

O ich účinkoch, možností využitia v období tehotenstva, po pôrode a použitie pre bábätká a deti, vám porozprávame a rozvoniame priamo vo vašom štúdiu.

Dozviete sa, aké oleje sú vhodné v prvom, druhom a treťom trimestri, oleje, ktoré sú prospešné, ale aj s ktorými treba opatrne narábať, pre uľahčenie pôrodu a následnú regeneráciu. Ďalej sa budeme venovať obdobiu po narodení dieťatka a riešenie jeho, aj maminkinho zdravia pomocou eseniálnych olejov. Účastník prednášky dostane informačné materiály, recepty a bude možné zakúpiť vzorky olejov.

 

Teším sa na stretnutie 10.1.2018 o 18:00

 

 

Mária Molnárová, 0907 621 518, maria.molnarova@me.com

Vyhľadávanie

Kontakt

Štúdio Michelle Drieňová 1/J
Bratislava
0907 298 726