Cenník

Klasická masáž 30 min

Klasická masáž 45 min

Klasická masáž 60 min

Klasická masáž 80 min

Je jedna z najčastejšie využívaných masáží s preventívnym alebo liečebným cieľom. Vykonáva sa množstvom rôznych hmatov, pomocou ktorých sa zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov.  Masáž má celkový povzbudzujúci účinok na telesnú a duševnú výkonnosť, prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Prináša celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť. 

19,90€

29,90€

39,90€

52,90€

Športová masáž 30 min

Športová masáž 60 min

Športová masáž 80 min

Je druh klasickej masáže, špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Je intenzívnejšia ako klasická masáž. Vykonáva sa pred alebo po športovom výkone. Je veľmi žiadaná na zvýšenie fyzickej kondície alebo na uvoľnenie po fyzickej záťaži, tiež ako prevencia zranení.

19,90€

39,90€

52,90€

Myofascálna masáž 30 min

Myofascálna masáž 60 min

Myofascálna masáž 90 min

Terapia myofasciálneho uvoľňovania sa zameriava na uvoľnenie svalovej tuhosti a straty flexiblity v akejkoľvek oblasti obsahujúcej mäkké tkanivo. Terapia zahŕňa naťahovanie a masážne techniky pôsobiace na spojivové tkanivo alebo fascie. Fascia je tkanivo, ktoré obopína každý sval, nerv, kosť, krvnú cievu, orgán, systémy a bunky tela a preto má potenciál ich ovplyvňovať. Fascia je trojrozmerná pavučina, ktorá oddeľuje, podporuje, prepája, ochraňuje všetko vyššie zmienené a mení sa podľa potrieb tela.

Táto metóda je veľmi osvedčená pri náprave starých zranení a symptómov u športovcov, ako aj urýchlení regenerácie pri poúrazových stavoch (po operáciách, či dlahe). U športovcov je veľmi efektívna na udržiavanie rozsahov pohybov počas sezóny, hlavne pri preťažovaných kĺboch a takisto po sezóne na regeneráciu a postupné nastavenie celého tela na ďalšiu záťaž.

22,90€

45,90€

68,90€

Reflexná segmentálna masáž 30 min

Reflexná masáž je forma terapie, kedy sa liečebný zásah vykonáva predovšetkým cestou nervových spojov a zakončení v oblasti zvolených reflexných oblúkov. Ovplyvňujú sa miesta druhotných zmien reflexne vyvolaných ochorením. Reflexná masáž sa môže robiť v reflexných zónach, vo väzive alebo na perioste (okostici). Reflexná segmentová masáž zasahuje všetky tkanivové vrstvy dosiahnuteľné z povrchu tela, ovplyvňuje teda reflexné zmeny v koži, podkoží, svaloch a aj na perioste. Masáž sa robí na sucho, teda bez použitia emulzie alebo masážneho oleja. Hmaty sa vykonávajú pomaly.

19,90€

Mäkké techniky 20 min

Ide o manipuláciu mäkkých tkanív (koža, podkožie), ktorá je dôležitá pre normalizáciu pružnosti a pohyblivosti pohybovej sústavy. Mäkké tkanivá vrátane kože tesne obklopujú pohybovú sústavu, tvoria dôležitú zložku samotných svalov a umožňujú vzájomný pohyb tkanív proti sebe. Pri obmedzenej pružnosti a pohyblivosti mäkkých tkanív je obmedzená aj správna funkcia pohybovej sústavy. Mäkké techniky sú odlišné od bežných foriem masáže, zameriavajú sa na uvoľnenie napätia a "lepenia" kože s podkožím a svalmi. 

19,90€

Kombinovaná masáž 60 min

Kombinovaná masáž 90 min

Pri tomto druhu masáže terapeut vyberie najvhodnejší druh terapie, pričom kombinuje rôzne neinvazívne techniky a metódy podľa potrieb klienta.

Tento druh masáže odporúčame hlavne pri svalových dysbalanciach, bolestiach spôsobených dlhodobým sedením, státím či nesprávnym držaním tela. Masáž je rovnako vhodná pre športovcov trpiacich bolesťami a skrátením svalov. Odstraňuje ich stuhnutie a pomáha k lepšiemu prekrveniu a následne k regenerácii svalstva.  

45,90€

68,90€

Medová masáž 25 min

Je niekoľko tisíc rokov stará metóda, pochádza z Ruska a slúži na detoxikáciu organizmu. Počas života sa v našom tele hromadia rôzne usadeniny najmä z liekov, potravín a zo životného prostredia, ktorých sa telo ťažko zbavuje. Med, ktorý sa aplikuje priamo na pokožku chrbta, spolu s "pumpovacími" hmatmi masáže pomáha vylučovať toxíny až z hĺbky tela von. Vrstva medu sa počas masáže začne vplyvom vylučovania toxínov a soli meniť na "žuvačkovú" hmotu. Med sa po masáži z tela umyje.

Neodporúča sa pri: alergiách na včelí med, otvorených ranách, ekzémoch, vyrážkach, zhubných nádoroch, krvácavých stavoch (napr: žalúdočné krvácanie), nestabilnom vysokom vnútroočnom tlaku, trombóze a infekčných ochoreniach.

Opakovať by sa mala 4 – 5-krát v cca týždňových intervaloch

19,90€

Bankovanie 30 min

Bankovanie je stará liečebná metóda, súčasť tradičnej čínskej medicíny. Na chrbát a výnimočne aj iné časti tela sa prikladajú sklenené banky s nahriatym vzduchom. Ako vzduch v bankách chladne, vytvorí sa podtlak a banka sa prisaje na telo. Suchá banka podtlakom spôsobí krvné podliatiny, ktoré po pár dňoch zmiznú. Napriek vzniku podliatin je bankovanie bezbolestná metóda. Bankovanie čistí kožný povrch, podporuje regeneráciu kože, zvyšuje teplotu kože a svalov, stimuluje podkožné kapiláry, zlepšuje krvný obeh, mení kyslé pH krvi na neutrálne až zásadité, čo zodpovedá čisteniu krvi, upravuje lymfatický obeh, stimuluje senzitívne nervy v koži, stimuluje vnútorné orgány a zlepšuje peristaltiku čriev.

Nebankuje sa pri horúčkovitých stavoch, poraneniach kože, nádorových ochoreniach. 

19,90€

Indická masáž hlavy 25 min

Zameriava sa na hlavu, vlasy, krk, plecia a ramená. Pomocou tejto masáže dochádza k uvoľneniu napätia a stresu, ktorému sme neustále vystavovaní. Pomáha uvoľniť svalstvo krku, ramien a uvoľňuje kožu a podkožie hlavy. Pri tejto masáži sa nepoužívajú žiadne masážne oleje a môže sa robiť aj cez oblečenie.

Je účinná pri bolestiach hlavy, migrénach, šumení v ušiach, nespavosti a poruchách spánku, pomáha zbavovať sa úzkosti a zmierniť depresie. Po masáži sa človek cíti uvoľnený, je schopný lepšie sa sústrediť a má jasnejšiu myseľ.

Neodporúča sa pri: chronickej únave (môže byť spôsobená iným ochorením), epilepsii, osteoporóze, spondylitíde a spondylóze v krčnej oblasti a pri kožných ochoreniach v masírovanej oblasti.

19,90€

Masáž lávovými kameňmi 60 min

Masáž lávovými kameňmi 90 min

využíva schopnosť lávových kameňov absorbovať, udržiavať a postupne odovzdávať teplo. Uvoľňuje psychické aj mentálne napätie v organizme spôsobené stresom, dochádza pri nej k spriechodneniu toku energie. Pri masáži ovplyvňujeme všetky meridiány.

Masáž stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, detoxikuje organizmus, zlepšuje metabolizmus, prehrieva celé telo, hlboko relaxuje a harmonizuje, vyrovnáva energie v tele, uvoľňuje napnuté svaly, uvoľňuje kŕče, uvoľňuje šľachy.

Neodporúča sa pri: kožných infekciách, vyrážkach, otvorených ranách, čerstvo po operačnom zákroku, krátko po chemoterapii a rádioterapii (pokiaľ nie je priamo odporučená od lekára), tiež sa neodporúča u ľudí, ktorí sú náchylní na tvorbu krvných zrazenín, počas tehotentva, pri srdečných vadách.

45,90€

68,90€

Masáž v tehotenstve 30 min

Masáž v tehotenstve 60 min

Rastúce bruško ovplyvňuje držanie tela, zväčšuje sa bederná lordóza, teda sa viac prehýname v "krížoch" a tiež sa zväčšuje hrudná kyfóza, čiže sa viac hrbíme. Svaly sa dostávajú do iných polôh ako boli dlhodobo zvyknuté, sú viac namáhané a to sa môže prejavovať bolesťami chrbta. Masáž Vám pomôže zmierniť bolesti, uvoľniť stuhnuté svalstvo. Okrem toho ocenenia hodným je jej prínos pocitu blaha a pohody. Masážou zároveň podporíme krvný obeh, čo oceníte hlavne pri pocite puchnutia nôh a rúk.

Masáž v tehotenstve robíme v ľahu na bruchu do cca 3. mesiaca tehotenstva, neskôr podľa pocitu mamičky v ľahu na boku alebo v sede na stoličke.

19,90€

39,90€


Aplikácia kinesiotapu 1cm

0,50€

Individuálne cvičenie 60 min 

Hodina je prispôsobená potrebám jednotlivého klienta, môže byť zameraná na fyziotréning, tréning - rozvoj sily, kondície, spevnenie tela, core tréning,  na prevenciu úrazov, cvičenie v tehotenstve alebo po pôrode, ale aj cvičenie v starobe

25,00€ 

Zdravý chrbát jednorázový vstup

Zdravý chrbát 8 vstupov

Cvičenie je zamerané na správne držanie tela, uvoľnenie stuhnutých partií a posilnenenie oslabených, hlboký stabilizačný systém. Pri cvičení využívame rôzne náčinia ako fitlopty, overbally, penové valce, trx,.. 

10,00€

72,00€

Pevné telo jednorázový vstup

Pevné telo 8 vstupov 1x týženne

Pevné telo 8 vstupov 2x týždenne

Pomáha komplexne formovať a spevňovať postavu. Hodina je kombináciou intervalového tréningu a funkčného posilňovania. Pri tréningu využívame váhu vlastného tela s využitím rôznych náčiní ako TRX, bosu, Flowin, fit lopty... a tiež malé činky, kettlebell, fluibally, medicimbaly... Cvičenie zlepšuje silu, obratnosť a stabilitu.

9,00€

64,00€

60,00€

Fyziojóga jednorázový vstup

Fyziojóga 8 vstupov

Je jedným z najstarších pohybových systémov, ktorý zjednocuje telo, dušu a myseľ. Cvičenie je vhodné pre začiatočníkov, či pokročilých. Zároveň vďaka kombinácii s biomechanikou športu špeciálne vhodná pre športovcov a ich nastavenie mysle. Je všestranne zameraná na rozvoj celého tela. Zlepšuje flexibilitu, pružnosť svalov a zároveň u profesionálnych športovcov zvyšuje atletický výkon, koncentráciu a znižuje čas na zotavenie po náročných tréningoch.

Cvičenie jogy zahŕňa kombináciu dynamického a statického strečingu a sú navrhnuté tak aby sa zlepšilo dýchanie, prekrvenie organizmu a aktivácia vnútorných orgánov. Pohyby sú určené na budovanie svalovej pamäte a vyváženie stability a mobility kĺbov so zvýšeným rozsahom pohybu, ktoré sú nevyhnutné pre prevenciu úrazov.

10,00€

72,00€

Vytvorte si webové stránky zdarma!